O Víně

15.09.2022 Evas Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 15.09.2022 07:00

Portál O víně slaví neuvěřitelných 20 let!

Není možné, že čas tak letí! Ještě štěstí, že my zůstáváme pořád mladí a stárnou jen ty blogy a portály. A vína samozřejmě. Je za tím obrovský kus práce, před kterým smekám.

Ačkoliv už pár let nejsem aktivním autorem příspěvků, stále zůstávám čtenářem a příznivcem O víně. Vděčím mu za mnohé. Za otrkání se a vyzkoušení si, jaké to vůbec je, psát o víně, a tudíž i za postrčení k vlastnímu blogu. Za spoustu informací a inspirací, co ochutnat a kam se za vínem vydat. Za fajn letmá setkání, ale taky za dlouhodobá přátelství. Za pocit, že jsem součástí party podobně postižených. A za uvědomění, že svět vína je tak bohatý a rozsáhlý, že není v mých časových možnostech, zvlášť od té doby, co jsem se stala mámou dvou dětí, ho důkladněji poznat v celé jeho šíři. A tudíž nasměrování k tomu, co je nejbližší nejen mému srdci a jazyku, ale i mým časovým možnostem - k tuzemskému vínu s akcentem na naturální vína. Záměrně píšu tuzemskému, protože ač jsou a vždycky budou mé kořeny na Moravě, mám jakousi slabost pro vína z Čech a puzení je podporovat a propagovat, protože to prostě potřebují. A zaslouží si to.

O tom, co mi chutná (protože o tom, co mi nechutná, jsem přestala psát už dávno), píšu už přes deset let na vlastním blogu Evas o víně (https://evasovine.wordpress.com/) a v posledních letech taky na instagramovém profilu @evas_wine_and_garden, kde se víno prolíná s mým dalším velkým koníčkem - pěstováním květin a zahradničením. Zahrádkářství letí, fakt! A vínu to v hezké zahradě moc sluší.

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 1218x