O Víně
Tenhle článek vůbec nemá za úkol se něčím chlubit a už vůbec ne za něco agitovat. Je tam jen touha podělit se s někým o radost z trochu pošetile pojatého ročníku 2006.
Minulý týden se strhla lavina s pochybnostmi nad účinností kampaně Vinařského fondu ohledně propagace svatomartinských vín a proto zařazuji vedle minirecenze na letošní mladé víno další polemiku.
Každý milovník a sběratel vína se časem musí potýkat s nedostatkem místa pro skladování svých miláčků. Dnes se netradičně podíváme kutilskýma očima na vlastní výrobu stojanu.


