O Víně

06.11.2006
18.03.2008  p.j.
Článek je nechutně dlouhý. Mohu ho doporučit jen mimořádně odolným čtenářům, kteří nevědí co s volným časem. V podstatě by se děj toho románu nechal shrnout do pár vět: Autor článku se těšil na to, jak mu krásně vyzrálo v archivu Rulandské modré. Chtěl se pochlubit i ostatním, tak je taky pozval. Nějak to ale nedopadlo, na fanfáry to nebylo. Zbytek textu je rozpitvávání důvodů a okecávání, jehož účelem je psychicky se s touto depresivní událostí vyrovnat.
15.05.2007  Jarda
07.11.2006
03.01.2008  Tomáš
10.10.2006  doc
08.11.2006
21.12.2007  Neználek
20.10.2006  Anax!en
09.11.2006
13.12.2007  Lech
31.10.2006  Jarda
14.11.2006
10.12.2007  Johnny
07.10.2006  ViDi
15.11.2006
29.08.2003  J.
07.12.2007  Moll
27.10.2006  Jarda
16.11.2006