O Víně

12.09.2022 Lukáš Active: Yes Date and time of publication: 12.09.2022 07:00

Ovine.cz: 20 let s vámi!

Slavíme dvacetileté výročí založení nezávislého portálu ovine.cz!

Portál ovine.cz má výročí 20 let!? Když mě J. kontaktoval s možností do výročního článku přispět, ani jsem v tu chvíli nemohl uvěřit... Je to vůbec možné? Udržet tolik let platformu o jednom produktu v režii v podstatě jednoho (dvou) lidí je prostě úžasné. Navíc v posledních letech, kdy víno zažívá v naší zemi enormní boom a různých blogů a portálů zabývajícími se problematikou vína a vinohradnictví je jako hub po dešti. I zřejmě z tohoto důvodu jsem před lety zanechal portál svému osudu a přestal jej jakkoli obohacovat svými příspěvky. Bohužel, prostě mi přišlo, že lidé typu běžného konzumenta v této hektické době nemají zájem o nějakou osvětu, hovory o víně, nebo o mé názory na víno - chtějí jen posedět, dát si „nějaké" víno a povídat si, nebo meditovat. Pustil jsem se tedy do samostudia, absolvoval nějaké kurzy, jezdil na vinné akce a „uzavřel" se do skupinky osob v mém okolí, která ještě má chuť o láhvi vína něco říct a zamýšlet se nad ní.

Velmi často a rád vzpomínám na dobu mého působení zde, jak moc mě toto médium obohatilo, jak moc se můj pohled na víno změnil a kolik skvělých přátel jsem za tu dobu poznal - část z nich se i osamostatnila a založila vlastní, dnes již velmi známé blogy a weby o víně.

Přesto, nebo právě proto přeji portálu ovine.cz jen to nejlepší, spoustu kvalitních článků a hodnotných informací, recenzí a reportů od neúnavných recenzentů. Jardovi velmi děkuji, že mě do tohoto světa uvedl. Přeji mu spoustu zdraví, skvělá vína, mnoho recenzí a neutuchající elán s provozem, tohoto informacemi a hodnotnými příspěvky za ta léta nabitého, webu. Ať žije ovine.cz! Na zdraví!

Number of chat messages: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 1598x