O Víně

BONUS EVENTUS Nový Poddvorov


Stát: Česká republika

Oblast: Morava

Podoblast: Slovácká

Adresa:

Sdružení vinařů Podluží a Mutěnicka
Nový Poddvorov 63
696 16


Kontaktní osoba:

Milan Sůkal


Telefon: +420 518 / 372 030

mobil: +420 606 / 146 552

Web: http://www.bonuseventus.cz

E-mail: richard.tichy@bonuseventus.cz

Charakteristika firmy:

BONUS EVENTUS je sdružení vinařů z Hrušek u Břeclavi (vinařská oblast Podluží) a Nového Poddvorova (mutěnická vinařská oblast). Byla založena skupinou 7 přátel z 5 rodinných vinařských firem na jaře roku 2001. Ještě před založením sdružení nás spojoval společný přístup k vinohradnictví a k technologii výroby vína. Každý ze členů vlastní své výrobní zařízení, prostory, vinohrady, které si také sám obdělává. Společně ovšem naše vína prezentujeme a zajišťujeme reklamu.
Hlavním mottem sdružení je snaha a dosažení co nejvyšší kvality vyrobených vín, k tomu dopomáhá vzájemná kontrola a pomoc od vypěstování hroznů ve vinici až po nalahvování hotového vína. A proto jen ta nejlepší vína, odsouhlasená všemi členy sdružení, získávají možnost být uváděna na trh pod společnou etiketou BONUS EVENTUS.
Tuto kvalitu jsme dokázali obhájit na řadě prestižních výstav vín a mají ji možnost posoudit i milovníci vín na veletrzích (Víno a lidé, Víno a destiláty, Pardubický festival vín), kterých se jako sdružení zúčastňujeme.
A proč zrovna BONUS EVENTUS? Co to vlastně znamená? BONUS EVENTUS je starořímský bůh zasvěcený štěstí, zdaru v podnikání, ale také ochránce dobré úrody. Měl chrám v starém Římě a jeho socha stála na Kapitolu. A o to jde i nám, přes co nejlepší kvalitu, dosáhnout co nejlepších úspěchů.


Popis:

Sdružení vinařů BONUS EVENTUS bylo založeno začátkem roku 2001 za účelem prodeje vysoce jakostních a přívlastkových vín pod společnou etiketou s logem sdružení, odsouhlasená všemi členy sdružení, mohou být uváděna pod společnou etiketou. Tato vína jsou dostupná ve vybraných vinotékách, gastronomických zařízeních a u jednotlivých výrobců. Sdružení má sedm členů zastupujících pět vinařských firem (Beneš Jaroslav a Roman, Čapka Karel, Nešpor Jiří, Sůkal Milan senior a junior, Tichý Richard - viz jednotliví členové).

Počet zobrazení stránky: 1943x