O Víně

07.06.2006 Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Léto otevřených sklepů v Pavlově

Pavlovští vinaři již několik let zvou milovníky vína, aby poznali pavlovská vína a vinaře v „otevřených sklepech". Letošní léto jsme se rozhodli tuto akci pozměnit tak, aby to nebyla pouze jednorázová jednodenní akce, ale aby mohli návštěvníci Pavlova ochutnat a nakoupit víno v historických sklepech po celou letní turistickou sezonu.

V letní sezonu bude mít každý týden otevřeno nejméně jedno vinařství dle rozpisu - minimálně pátek odpoledne (16 - 20 hod.), sobota (10 - 18 hod.) a neděle (10 - 14 hod.). Ostatní vinařství bude možno navštívit po telefonické domluvě.

Při návštěvě budete mít možnost prohlédnout si historické sklepy, poznat osobně jednotlivé vinaře, ochutnat skvělá pavlovská vína a samozřejmě si je také nakoupit sebou do svého vinného archivu.

Ochutnávka jednoho vzorku vína bude činit 10 Kč; každý šestý vzorek bude zdarma. K ochutnání bude nejméně šest vzorků, ale zpravidla bude nabídka činit 10 - 12 vzorků. Součástí ochutnávky je výklad vinaře k jednotlivým vínům, voda a neutralizační pečivo.

Podrobný rozpis termínů jednotlivých sklepů včetně mapky naleznete v přiloženém letáčku - viz příloha ke stažení:

Kontakt:
ing. Pavel Krška
Vinařský spolek VINITORES PALAVIENSIS PAVLOV
mobil: 721 414 575
pavel.krska@tiscali.cz
www.obec-pavlov.cz

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 2617x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5