O Víně

15.11.2006 Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Výstava (a košt) zahraničních vín 18.11. 2006 v Uherském Hradišti

Možná si ještě pamatujete na příznivé hodnocení letošní únorové výstavy zahraničních vín (Argentina, Austrálie, Brazílie, Bulharsko a Chile), která proběhla v uh-hradišťské Redutě.

Tento víkend se zde koná její volné pokračování, ochutnávka vín z dalších zemí:

Výstava zahraničních vín 18.11.2006

V sobotu 18. listopadu od 15:00 hod. si budou moci milovníci vína v uherskohradišťské Redutě znovu rozšířit svůj vinařský rozhled. Vinotéka Vinárius ve spolupráci s Klubem kultury v Uherském Hradišti pro ně připravila další část Výstavy zahraničních vín, tentokrát zaměřenou na vína z Alžírska, Gruzie, Francie, Izraele,Chorvatska a Černé Hory.

Šest vinařských zemí, šest zastavení, šest samostatných degustací vín. Tajemné Alžírsko nabídne žhavá africká vína, Gruzie patří k zemím s nejstarší vinařskou historií, honosná Francie se představí všemi svými vinařskými oblastmi, kde se již několik stovek let vyrábí nejlepší světová vína. Neznámý Izrael přinese milé překvapení a příjemná vína. Do Chorvatska jezdíme spíše na dovolenou než za víny a stejně tak i do Černé Hory.

Jak všechna ta vína z odlišných světadílů chutnají? To se můžete dozvědět pouze osobně na výstavě, vstupné činí 111,- Kč.

Více info také ZDE, nebo na tel 606 723 567.

Ivo Kaňovský,
Vinotéka Vinarius, Uherské Hradiště

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 2239x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5