O Víně

15.04.2007 Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Vinná galerie pořádá soutěž Festwine

Vážený pěstiteli a dovozci vína,

již třetím rokem pořádá VINNÁ GALERIE mezinárodní vinařskou soutěž Festwine a je nám velkou ctí Vás na tuto přehlídku vinařského umění pozvat.

Hodnocení Vašich vín proběhne 22.5., resp. 23.5. 2007, jako obvykle v Národním vinařském centru na zámku ve Valticích. Odborným garantem naší soutěže bude opět Bc. Jaroslav Suský. Mezi degustátory se můžete těšit na ta nejzvučnější jména, která garantují úroveň soutěže.

Mezinárodní soutěž Festwine je soutěží uznávanou Ministerstvem zemědělství a ohodnocení vinaři mohou na svá vína používat obdržené medaile. Předávání medailí proběhne na Gala večeru 7.6.2007 od 20,00 v Brně. Tento večer Vám zpříjemní mnoho známých osobností z oblasti kultury, dobrá hudba a hlavně Vaše vína.

Jaké příležitosti Vám nabízí mezinárodní vinařská soutěž Festwine?
- Ptáte se, proč necháváme naši soutěž až na konec května, kdy již ostatní soutěže znají své vítěze? Koncem května jsou již loňská vína opravdu připravena, a tak Vám dáváme šanci, je do této přehlídky zařadit.

- Jistě Vám neuniklo, že se jedná o soutěž mezinárodní. Chceme dát prostor pro srovnání kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Mohlo by pro Vás být motivací, že všechna přední místa doposud obsadily vína našich vinařů?

- Snažíme se naši soutěž již od počátku spojovat s účastí známých osobností, které nám pomáhají propagovat a zviditelňovat to nejlepší, co jste pro nás, milovníky vína, připravili Vy, pěstitelé.

Nutné formality:
Přihláška musí být odevzdána nejpozději do 3.5.2007 na výše uvedenou adresu Vinné Galerie, informace na telefonu:
739 306 899 (Martin Píštěk)
777 999 169 (Ing. Tomáš Vican)
545 210 133 (Vinná Galerie)
Vzorky je nutno doručit na zmíněnou adresu do 11.5.2007.
Více na www.festwine.cz

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 2214x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5