O Víně

29.08.2011 my Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 29.08.2011 12:00

Jiná vína - nesoutěžní přehlídka výjimečných vín (Řevnice, hotel Grand, neděle 4.9.2011)

Občanské sdružení Devět životů a vínomilci Pavel Jelen, Jan Schlindenbuch a Luboš Osička vás zvou na první regulérní ročník nesoutěžní přehlídky Jiná vína.

Velevážení přátelé dobrého vína,

stejně jako loni bych Vás rád pozval na první regulérní ročník osvětové nesoutěžní přehlídky JINÁ VÍNA, který se koná v neděli 4. září na zahradě Hotelu Grand v Řevnicích (naproti nádraží) od 14 hodin do vypití vzorků. Odvážná a experimentující vinařství jako např. Vinselekt Michlovský, Vinařství Glosovi, Nové Vinařství, Staré vinařství, Dobrá vinice, Stapleton-Springer, Richard Stávek, Jaroslav Osička, Luboš Osička, Richard Tichý, Vinařství Koráb či Vinařství Dva Duby Vám předvedou svými víny, že zdejší vinař nemusí chodit jen osvědčenými vyšlapanými cestami.

Vstupné ve výši 50 Kč bude použito k pokrytí nákladů. Vzorky vín jsou zdrama. Na místě bude zajištěn i prodej něčeho k snědku. K prodeji na mírný obnost budou i degustační sklenky, ale vzhledem k těžko odhadnutelné účasti může dojít k momentálnímu nedostatku odpovídajícího degustačního skla, apelujeme tedy na svědomitější vínomilce, aby si pro jistotu do batůžku přibalili svou oblíbenou degustační sklenku.

Více info (aktualizovaný seznam degustovaných vín a detaily k nim) zde: http://www.jinavina.cz/.  Všechny doplňující informace rádi poskytneme, kontaktujte nás (pjelen@barrandov.cz). O přehlídce se můžete dočíst v článcích o nultém ročníku (zde, zde a nebo zde).

Mediálními partnery jsou Vinařský obzor a www.ovine.cz.

Těšíme se na setkání!

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 4291x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5