O Víně

07.08.2004 Petr Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Kde lze koupit Cabernet Moravia 2003 kabinet (biovíno) - Ekologické hospodářství rodiny Abrlovy

Jako reakci na naši zveřejněnou reportáž o biovíně Cabernet Moravia 2003 kabinet z Ekologického hospodářství rodiny Abrlovy, Pavlov nám napsal Olda:

Vážení vínomilci,
Před časem jste referovali o Cabernet Moravia 2003 kabinet (biovíno) - Ekologické hospodářství rodiny Abrlovy, Pavlov, ihned jsem se jal pátrat po tomto kousku. Takže víno je k sehnání v síti obchůdků se „zdravou a nebo racionální výživou" za cenu 105,- , takže dnes okusíme, zda se naše čivy shodnou s Vašima. Díky za doporučení.
Zdraví Olda...

Děkujeme taktéž a aby náhodou někdo tuto pochoutku granátové barvy nevykoupil, v sobotu ráno už nemůžu dospat :-) a pohotově vyrážím do jedné takové prodejničky. Paní mi sice ještě doporučuje nějaký zázračný gruzínský všelék ve formě sladkého červeného, ale už já mám oči jen pro vína od pana Abrleho. Ano, Olda měl pravdu, zmiňovaný kabinet Cabernet Moravia 2003 stojí 105,- Kč. Ještě objevuji víno té samé odrůdy také v přívlastku, ale starší ročník a pak další, tentokrát v provedení jakostním. Chci si koupit od všeho něco, ale obě naposledy uvedená vína jsou pouze po několika a to již někým zamluvených! lahvích. Tak snad za pár dní.

Pod tímto textem najdete také obrázky dvou dalších vín, které byly v prodejně k mání - jde o Pálavu 2000 výběr z hroznů, oceněnou Bacchusovým pohárem na výstavě v rakouském Poysdorfu v roce 2002 - toto slibné víno stojí sice 245,- Kč a podobná sedmička Pálavy 2002 výběr z hroznů za 220,- Kč, no ale těmto výběrovým pálavám zkrátka neodoválám. Samozřejmě, stejný výrobce z Pavlova.

Nevím teda, co si dřív lidé počali bez Internetu? Děkujeme Oldovi za pohotovou reakci a mě už jen zbývá doufat, že při prvním ochutnání pavlovského cabernetu (viz má zmíněná recenze) nebyly mé čivy někde mimo a že nejen Oldovi, ale i ostatním, kteří mě vzali za slovo, bude víno chutnat.

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 3222x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5