O Víně

13.03.2005 J. Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Pozvánka na 4. Přehlídku vín a sýrů Hrušky 2005

Přímo ze Sdružení vinařů Bonus Eventus jsme obdrželi pozvánku na zajímavou akci, kterou po mírné redakční úpravě zvěřejňujeme v plném znění.

Místní organizace ČZS a Obecní úřad Hrušky zvou, v sobotu 26. 3. 2005 od 10 - 22 hod. do tělocvičny místní ZŠ všechny milovníky dobrého vína na každoroční ochutnávku místních i přespolních vín.

Místní a také oblastní výstavy vín Podluží mají v Hruškách dlouholetou tradici, takřka 50 let mají možnost znalci vína každoročně posoudit kvalitu vín z Hrušek i okolních podlužáckých vesnic. Loni byla již potřetí výstava koncipována jako přehlídka vín (vína nebyla bodována) a byla spojena s ochutnávkou českých i zahraničních sýrů. Pro velký zájem a kladné reference od návštěvníků se organizátoři rozhodli i nadále pokračovat v tomto spojení vín a sýrů. Rádi bychom, aby spojení vín a sýrů vytvořilo v našem regionu určitou tradici a proto věříme, že prezentace sýrařských výrobků bude pro každého výrobce zajímavá i v případné další vlastní marketingové strategii.

Loňská přehlídka byla propagována v regionálním tisku, na Internetu a v regionálním rádiu Jih. I letos bude výstava propagována a doufáme, že toto přivede do Hrušek spoustu spokojených návštěvníků z nejbližšího okolí i celé republiky.

Vstupné 180,- Kč zahrnuje: Euro O.I.V. skleničku s potiskem, katalog, vstupné s ochutnávku všech vystavovaných vín a sýrů.

Jednatel výstavního výboru
Ing. Richard Tichý
richard.tichy@bonuseventus.cz
mobil 603 932443
http://putovani.aktualne.cz

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 3166x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5