O Víně

03.03.2006 my Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Pozvánka na Kurz sommeliérů ČR

Vážení milovníci vín,
dovolujeme si Vám zaslat pozvánku na Kurz sommeliérů ČR, který se podařilo zajistit v letošním roce také na Moravě v Uherském Hradišti.

Kurz, který je pětidenní a je rozložen celkem do tří víkendů, Vám umožní jednak se odborně vyškolit pro funkci sommeliéra, poskytne Vám řadu praktických ukázek a degustací, provede Vás celým vinařským světem a umožní Vám připravit se na povolání budoucnosti.

Celý kurz povede několikanásobný mistr republiky v sommeliérských soutěžích, mistr světa Havana Cup 2003 a víceprezident České asociace sommeliéru pan Ivo Dvořák.

Součástí kurzu jsou i návštěvy restaurací, kde budou podávány vybrané menu s vybranými víny a jelikož jsme v kraji vína, tak večery budou patřit návštěvám místních vinných sklepů a degustacím vín z regionu Slovácko.

Počet účastníků kurzu je omezen na 20 osob, kteří se po úspěšném zvládnutí závěrečných zkoušek začlení mezi sommeliéry České republiky.

Ceny pěti denního kurzu včetně všech náležitostí uvedených v programu kurzu je 8.900,- Kč.
Přihlášky můžete zasílat písemně na adresu vinarius@vinarius.cz
Přihlášení účastníci poté obdrží přesné rozpisy kurzu.
Ubytování si hradí každý účastník sám a je možné je rezervovat v hotelu Grand nebo hotelu Moravu, kde jsou pro účastníky kurzu sjednány smluvní ceny.

Upozorňujeme, že počet účastníků kurzu je omezen na 20 osob a proto platí pravidlo prvních 20 přihlášených. Závazné přihlášky zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu, případné dotazy pak na uvedený telefon.

Hodně dobrých vín Vám přeje

Ivo Kaňovský

tel: 00420 606 723 567
vinarius@vinarius.cz

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 2737x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5