O Víně

16.10.2011 my Active: Yes Date and time of publication: 16.10.2011 07:00

Ochutnávka nejlepších vín od nejlepších vinařů z celé České republiky v Brně

V sobotu 5. listopadu 2011 máte v Brně možnost ochutnat vína od nejlepších vinařů z celé České republiky.

Srdečně Vás zveme na 1. ročník Festivalu českých a moravských vín, který se uskuteční v sobotu, 5. listopadu 2011 v prostorách stylové Moravské chalupy v Brně. Naše akce je unikátní v tom, že na Festivalu jsou zastoupena vinařství z každého vinařského regionu Čech a Moravy. Festival se koná pod záštitou ministra zemědělství Ivana Fuksy a městské části Brno-střed.

Našim zájmem je poskytnout prostor nejlepším vinařům z celé České republiky na prezentaci vinařství a zároveň umožnit příznivcům dobrého vína, aby se seznámili kromě vín i s těmi nejpovolanějšími, samotnými vinaři osobně. Vinaři ze známých moravských vinařských regionů z okolí Znojma, Mikulova, Velkých Pavlovic, Slovácka, stejně tak i z české vinařské oblasti kolem Mělníka, budou s návštěvníky diskutovat o svých úspěších, tvrdé práci, nadšení, i o tom, jak se vyrábí kvalitní víno v našich zeměpisných šířkách.

Celkově se Festivalu zúčastní 25 top vinařství, včetně těch, která v posledním období získala ocenění nejen u nás, ale i na prestižních mezinárodních soutěžích. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat více než 200 druhů vín. Kromě toho bude probíhat ochutnávka kvalitních sýrů a čokolád. Více informací najdete na naší webové stránce www.festivalvin.cz.

Informace:
Akce: Festival českých a moravských vín
Datum: 5.11.2011, 13:00 až 18:30 hod.
Místo: Moravská chalupa, Křížkovského 47, Brno
Vstupné: 350,- Kč, v případě nákupu 6 vstupenek je sedmá vstupenka zadarmo.

Cena zahrnuje kromě samotné degustace více než 200 druhů vín i ochutnávku sýrů, čokolád, bagety, pramenité vody Rajec a informační materiály. BONUS - vstupenky z festivalu budou slosovatelné. Výherce získá lahev kvalitního moravského vína.

Objednávka vstupenek je velice jednoduchá. Nemusíte nikam chodit, stačí když:
1) pošlete email na festival@festivalvin.cz, který bude obsahovat: Vaše jméno a počet vstupenek,
2) my Vám pošleme číslo účtu a variabilní symbol,
3) po připsání částky na náš účet, obdržíte elektronickou vstupenku, kterou si vytisknete. Na základě této vstupenky Vás můžeme najít v seznamu při vstupu.

Těší se na Vás organizační tým Festivalu českých a moravských vín.

Number of chat messages: 2  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 8507x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5