O Víně

25.12.2004 Petr Aktivni: Ano Datum a čas publikace:
Mé zápisky o vypitých vínech z doby předportálové...

Dnes přinášíme něco z našeho zázemí, soukromí, či historie. Je to pár ukázek z  mých zápisků o vypitých vínech z doby před vznikem portálu ovine.cz :-)

V těchto svátečních dnech Vám poodhalím kousek svého soukromí - jde o mé autentické zápisky o vypitých vínech z dob před vznikem našeho portálu :-)

Co asi tak lidi dělali před vynálezem emailů a internetu? To musela být jistě úplná doba temna! Dnes si to už ani neumíme představit - žádné počítače, žádné mobily, žádné připojení vzduchem - no hrůza pomyslet :-( .
Mělo to jistě i své výhody, tehdy ještě nebyly např. počítačové viry...

Sáhl jsem dnes do svých šanonů, kde přechovávám své "staré" zápisky, svědectví o vypitých vínech. Tehdy šlo hlavně o pocity a dojmy, můj vinný deníček ještě neměl takovou štábní kulturu, jako mají naše články zde. Hmm, no ale při čtení těch záznamů si člověk rád vzpomene na chvíle, o nichž se zmiňuji.

Které zápisky z těch více než dvou set vybrat ? Je to těžké, v každém je něco jedinečného, k některým mám více osobní vztah, ale Vám nic moc neřeknou. Tak tedy volím těchto několik, snad se trošku pobavíte :-)

Máte někdo doma něco podobného?

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 3425x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5