O Víně

Diskuze: Zápisky z jižní Moravy a famózní závěr ve vinařství Krásná hora
Datum: 18-01-2022
  *
  *
*
7+4=  
* - povinné položky

Seznam příspěvků k diskuzi
Datum: 25.06.2010 09:28:17
Od: Tominen
E-mail: tominen19@seznam.cz

Chválit Jardu za dokonalý článek je nošením dříví do lesa :-) Co ale nebylo nošením dříví do lesa byla má účast na této neskutečné akci. Pro mě to byla první návštěva "sklépka" a už teď tuším, že laťka byla nasazena velmi vysoko! Úžasný zážitek, který totálně změnil můj pohled na víno a mnou, do té doby, upřednostňovaná červená vína dostala totálně na zadek, což dokazuje i fakt, že z 15 láhví, které cestovaly se mnou domů byly pouze dvě, jež obsahovaly víno červené! Muškát z Krásné hory mě posadil na zadek a rosé Pinot noir bylo taky úžasné... Začátek degustace jako z říše snů:-) Jardo děkuji!!!

Datum: 24.06.2010 18:17:13
Od: J.
E-mail: jaroslav.schwarz@ovine.cz

Evas & Lukáš: Díky za pozitivní ohlasy. Čtyřdenní školení mne vyřadilo z rychlejší reakce, takže se k tomu dostávám až teď. Poznámek z vinařství mám více, ale potřebuji to ještě potvrdit u Marka Vybírala, ale určitě napíšu více u samostatných recenzí. Shrnu to ještě jednou: byla to vinařská turistika se vším všudy!

Datum: 24.06.2010 10:56:07
Od: Evas
E-mail: eva.skokankova@email.cz

Téda, nebýt minulý víkend taky v Poddvorově, skoro závidím :-) Je vidět, že o vás bylo dobře postaráno. Vína bych hodnotila podobně, muškát je parádní, PN rosé je růžová bomba, na červená jsou v KH prostě machři. Tramín mě nenadchl, z čehož vyplývá jediné: musel to být tramín přímo ukázkový :-) Díky za článek.

Datum: 24.06.2010 09:33:11
Od: Lukáš
E-mail: luk.pan@seznam.cz

Perfektní akce! Konečně pořádný, přehledný článek o vínech z Krásné Hory. Marek Vybíral mě nepřestává překvapovat! Jen tak dále. Tomuhle se říká vinařská turistika se vším všudy!