O Víně

Diskuze: Weinherbst Südsteiermark 2022
Datum: 04-02-2023
  *
  *
*
3+5=  
* - povinné položky

Seznam příspěvků k diskuzi
Datum: 22.10.2022 08:13:58
Od: Mara
E-mail: zd.rozehnal@gmail.com

Není zač, počasí na podzim je vždy nádherné a to v jakékoliv podobě, takže při troše dobrého světla i to foto z mobilu vypadá pěkně... :⁠-⁠)

Okolo Petera Skoffa jsem také přímo šel, avšak jeho vína jsem letos již přechutnal na veletrhu VieVinum, tak jsem se nezastavoval, za mě především jeho Sauvignony jsou tradičně skvělé, velmi mile mě pak letos překvapil i jeho Tramín.

Takže jsem šel opravdu spíše po, pro mě, méně přechutnaných vinařstvích a byl to opravdu povedený výběr, zvláště Harald Lieleg má opravdu nádherná vína a pokud tam pojedete, tak jeho návštěvu vřele doporučuji, hlavně tedy pro jeho Sauvignony a Muškáty. Já už si také říkám, že se tam budu muset zase příští rok podívat... :⁠-⁠)

Datum: 21.10.2022 17:54:39
Od: Herbert
E-mail: morning.black.tea@gmail.com

Díky za parádní report! Podrobný a inspirující jako vždycky. Taky Vaše fotografie s podzimní mlhou mají krásnou atmosféru, budu se tam muset brzy znovu na pár dní vypravit :-)
Zdravím,
Herbert

PS: V červenci jsem byl na skok u Petera Skoffa a můžu potvrdit, že jeho nejnovější Sauvignony a Morillony jsou opět výborné.