O Víně

01.09.2002 my Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 01.09.2002 07:00

Proč portál www.ovine.cz?

Rádi víno pijeme. Voní nám, chutná nám. Máme jej prostě rádi. Radost je nejlépe sdílet, pak bývá prožitek hezčí.

Nebudeme tady nic prodávat, umíme si vydělat jinak. Nepatříme k žádné vinařské skupině, díváme se na víno, věci a události kolem něj ze strany zákazníka.

Nic - kromě svědomí a dobrých mravů - nás při psaní příspěvků na tomhle portálu neomezuje. Jde o naše osobní pohledy na stav věcí, které se nám líbí a které se nám nelíbí.

Dělíme-li se s Vámi o naše hodnocení vína, jde vždy o naše soukromé a subjektivní hodnocení. Nechceme a nebudeme napodobovat oficiální soutěže...

Kromě našich postřehů jsme založili a stále doplňujeme Encyklopedii - kde naleznete rozsáhlou databázi odrůd révy vinné, výrobců, vinařských oblastí různých států a podobné informace. Databáze je jasně strukturovaná a nabízí dokonalý přehled o tématech kolem vína z mnoha zemí světa.

Pro každého, koho trápí nepořádek mezi uskladněnými víny ve svém archivu, jsme připravili Virtuální sklípek - v něm si můžete založit přehlednou evidenci vín přístupnou i mimo domov a využít k tomu mnoha údajů z Encyklopedie.

Pokud máte portál www.ovine.cz, tuhle "veřejnou studnici vědomostí o víně" čím obohatit, nebo nenajdete-li hledané informace, napište na info@ovine.cz. Budeme rádi.

Také děkujeme kolegům z firmy ISSA Czech s.r.o. za nenahraditelnou pomoc při vlastní tvorbě a programování těchto stránek.

Vínu zdar a dobrému zvlášť!

P.S. Ještě musíme dodat, že kmenovými provozovateli a tvůrci portálu a tedy ti odpovědní za vše na www.ovine.cz jsme pouze my = J. a Petr.
Ostatní příspěvky, podepsány jinými jmény, jsou tvorbou a zkušenostmi našich příznivců, dopisovatelů, zkrátka nadšenců a vínomilců.

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 15903x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5